Witamy na stronie firmy PROVIDER

W dzisiejszych czasach stały i tani dostęp do sieci Internet staje się czymś tak powszechnym i pożądanym jak dostęp do telefonu, telewizji czy energii elektrycznej.
W firmie PROVIDER staramy się oferować Państwu taką właśnie możliwość korzystania ze stałego dostępu do sieci Internet - niezawodną, szybką oraz tanią alternatywę dla modemu, ISDN czy linii dzierżawionych.
Istniejemy na rynku od 2004 roku i od samego początku zajmujemy się usługami dostępu do Internetu - dało to nam niezwykłą wiedzę oraz doświadczenie, które w tej chwili wykorzystujemy w budowaniu naszej sieci.

Dzięki stałemu połączeniu jakie uruchamiamy pomiędzy naszym punktem dostępowym a miejscem gdzie Państwo mieszkacie lub pracujecie możliwe jest korzystanie z dostępu do Sieci tak jak tego zawsze chcieliście - do dwudziestu razy szybciej niż przez zwykły modem, za jedną, niską, stałą, miesięczną opłatę - bez względu na ilość czasu spędzonego na korzystaniu z dostępu do Internetu. Ponadto, nie trzeba już się martwić o numery 0-700 lub inne tego typu płatne numery dostępowe, a także w pełni korzystacie państwo z uroków lokalnego serwera PROXY ( przyspiesza przeglądanie oraz ściąganie z www ) oraz co najważniejsze sprzętowego firewalla ( "ściana ogniowa" ). Pakiet bezpieczeństwa sieciowego firewall chroni wszystkich użytkowników usługi dostęp do Internetu sieci PROVIDER przed różnorodnymi rodzajami niepowołanego dostępu z sieci Internet do komputera lub sieci abonenta. Klienci są chronieni przed: Atakami SYN flooding (TCP SYN attack), Atakami ICMP flooding (PING flooding), Spoofingiem, Atakami LAND TCP/UDP, Atakami Ping scan/sweet i wieloma innymi.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z nami w celu zasięgnięcia informacji co do zasięgu naszej sieci, lub też uzgodnienia terminu oraz sposobu realizacji usługi stałego dostępu do sieci Internet.

Ciągle rozbudowując naszą sieć, w niedalekiej przyszłości planujemy uruchamianie kolejnych punktów dostępowych w nowych miejscach, przede wszystkim zaś tam, gdzie nie istnieją alternatywy dla dostępu dodzwanianego przez modem, lub istniejące alternatywy są niesatysfakcjonujące. Pragniemy świadczyć usługi na wysokim poziomie tak, aby nasi klienci wiążąc się z nami byli przez cały czas zadowoleni ze swojego wyboru, a chęć ciągłego korzystania z naszych usług była wynikiem tego zadowolenia, nie zaś braku alternatyw.